Úvodní stránka » Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla Ochsner - levné vytápění bytů, domu, bazénu

 

OCHSNER má v nabídce tepelná čerpadla v rozsahu výkonů od 2 kW do 1000 kW, pro účely topení, chlazení a ohřev teplé vody (TUV). Je možno si vybrat čerpadlo vhodné pro novostavbu nebo pro rekonstrukci starší zástavby a pro všechny možné zdroje tepla (voda, země, vzduch). V nabídce jsou také průmyslová čerpadla pro větší budovy, jako kanceláře, hotely, průmyslové objekty a sportovní haly.

Jsme schopni navrhnout a instalovat tapelné čerpadlo jako kompletní řešení vytápění, včetně regulace. Rádi Vám poskytneme odborné konzultace a to zcela zdarma.

Vedoucí společnost v oblasti tepelných čerpadel                                          

Kvalita výrobků OCHSNER

Topná soustava je technickým srdcem každého objektu– které zásobuje objekt teplem a nesmí selhat. Proto by při koupi kvalitního tepelného čerpadla neměly být přijímány žádné kompromisy. Rozhodujícími faktory jsou hospodárnost, bezpečnost provozu a dlouhá životnost.

Vedoucí pozice společnosti OCHSNER ve vytápění

Rakouská společnost OCHSNER - jako první výrobce - uvedla na trh program sériově vyráběných tepelných čerpadel pro všechny tepelné zdroje s přívodní teplotou topení až do 65°C. S těmito tepelnými čerpadly lze provozovat i stávající topné soustava s otopnými tělesy. Právě proto jsou tepelná čerpadla Ochsner vhodná nejen do novostaveb, ale také k rekonstrukcím starších objektů.